• Lindgaard Craft posted an update 4 months ago

  Všichni že skutečně třeba vezměte dieta metodu vzhledem k tomu, že se máte skutečně řekl, stárne tuku potraviny položky se chystáte pouze include v utrpení, radujte se! Naši odborníci mají odnesl co je to seznam pár tuky, ano, překvapivé ne? že může spotřebované po bez napínání moc o wellness. Zde jsou zdravé tuky, o kterých potřebujete vědět.

  1. Avokádo

  Budete možná stát jsou vyšší tuku, co jiného by možné detail nick označení "máslo hrušky"? Nicméně, velmi většina tuku v avokádo, to je mononenasycené, že , naznačuje je vlastně srdce-zdravý druh, že opravdu asistence v snížení špatný
  zdravé tuky potraviny . To je důležité, udržovat střední. Je to vzhledem k tomu, že kdo nástroj avokádo zahrnuje 30 g tělesného tuku. Co může provedl po nás zde bych bude chytře nahrazení avokáda pro nějaké máslo nebo i smetanový sýr.

  2. Vejce

  Ne jen , jsou vlastně vejce low-cost ale, že je i velmi rychlé a snadné resource některých protein. proti veřejné mínění, že vejce bílky jsou zdravější možnosti než celá vejce, to je pouze vzhledem k tomu, že oni obsahovat menší tuku, a i když vajíčko žloutek sac má tuku, navíc je se skládá třeba živin. Jeden celý egg má 5 g tuku a pouze 1.5 g je opravdu nasycené. Celý vejce jsou navíc je dobrá resource cholinu, který skutečně důležitou B vitamin, že pomoc středně mysl, nervový systém , stejně jako kardiovaskulární system. A když hodně je vlastně poukázal o cholesterolu ve vejcích, výzkum skutečně poukázal na to, jinak, propojení příjem mírné vejce na zlepšení srdce wellness.

  3. olej

  Olivový olej je vlastně využila často ve Středomoří dieta. To to je velmi povzbudil vyvážená dieta, minimalizaci nebezpečí onemocnění srdce, vysoký krevní tlak jako i někteří typy rakovina buněk. S řekl, že, , jsou vlastně 100 kalorií pokaždé lžíce, tak je nutné konzumovat moderování udržet hmotnost zkontrolovat. To to je v současné době poznal po celém světě, že vaření s olivového oleje nebo i využití to pro oblékání salát je to vyvážená pro kardiovaskulárního systému a mohl snížení nebezpečí mrtvici.

  4. Ořechy

  Mandle, borovice a také pistácie skutečně velké zdroje zdraví a výživy. Mandle skutečně velmi bohatý na vitamin E, zatímco borovice rostlinné bázi omega-3 mastné kyseliny , stejně jako pistácie mají lutein a karotenoidy, že nezbytné pro oční zdraví a wellness. Lidé náročný ořechy jsou známý stát obvykle tenčí jako také méně pravděpodobné vytvořit druh 2 cukrovka a máte snížení nebezpečí srdeční problém. V týká obdržení absolutní většina z léčit, pistácie uspět zdaleka. Almond butters poskytnout zdravé tuky stejně. Jste mohou snadno pravidelně poskytnout mandle nebo kešu máslo try. Zvýšení protein a vlákno spotřeba. ne zapomínat vybrat přírodní butters , že obsahuje jako pár aktivních složek jako možná.

  5. Ryby

  Tyto jsou opravdu velmi výživné a také velmi většina skvěle chutnající potraviny položky, že pocházet z moři. Tučné ryby jako losos, sardinky, tuňák, makrela a také pstruh zahrnovat omega-3 mastných kyselin, že skutečně dobrá tělo tuky, na rozdíl od špatná nasycených tuků najít v většina z slepice. Lidé musí jíst v minimálně dva pravidelné porcí z nich aby se zajistilo, že úplně pomáhá je.

  Všichni jsme se provozovat pryč z potraviny když náš tým odhalit, že se mohli mám i trochu procento tělesného tuku, ztráty z na některých chutné jídla, že mohli opravdu rozhodně ne způsobit jako mnohem poškození jako my myslet možná. je vlastně proč celkem poznání z nich potraviny je životně důležité takže náš tým může jíst je, porozumění zdravá a vyvážená výhody i.

Register New Account
Reset Password